O blogu

O blogu2019-12-03T22:24:40+01:00

P1100289Nasz blog Waszym miejscem!

Czegoś szukasz? Znalazłeś coś i chcesz się tym podzielić? Zobacz, że nasza przestrzeń to miejsce, w którym możesz pokazać i rozwinąć siebie, a także pomóc innym.

Dawaj siebie! A otrzymasz jeszcze więcej

Nasz blog to miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi przemyśleniami, odkryciami i pasjami. Możesz pokazać innym swoją historię, możesz także zachęcić do dołączenia do Twojego szalonego projektu lub po prostu zgłosić chęć pomocy i rozpropagować go poprzez naszą Fundację.

Promieniuj! To najlepszy sposób na szczęście

Jesteśmy chrześcijańską fundacją, ale nie jesteśmy zamknięci tylko na ludzi, którzy wierzą w Boga. Jesteśmy zainteresowani każdym i każdy jest u nas mile widziany. U nas znajdziesz ciepło, zrozumienie, dobre słowo i pomoc. Nie bój się! Czekamy właśnie na Ciebie.

Módl się! Modlitwa ma moc zmieniania świata

Jako ludzie wiary pragniemy zaszczepiać w innych miłość do Boga. Wierzysz? To wspaniale! Nie po drodze Ci z wiarą? Nic nie szkodzi. Często koleje życia sprawiają, że oddalamy się od Niego i przestajemy Mu wierzyć. Jesteśmy po to, aby odpowiadać na wasze pytania i swoim życiem pokazywać, że modlitwa może zmieniać nie tylko nasze życia, ale losy innych ludzi.

Miłuj! To recepta na każdy smutek

Nie możemy kochać innych, jeśli nie kochamy siebie. Każdy z nas został cudownie stworzony i jest ukochanym dzieckiem Boga. Nasz Ojciec patrzy na nas oczami przepełnionymi miłością, dlatego tak ważne jest, abyśmy zaakceptowali to, czego nie możemy zmienić i popatrzyli na siebie Jego oczami. Kiedy przyjmiemy Jego miłość, wtedy będziemy potrafili obdarzyć nią wszystkich wokoło.

Twórz! Masz to zapisane w sercu

Tworzenie to szeroko rozumiany aspekt ludzkiego życia. Tworzymy dzieła, budynki, wydarzenia, ale też wszystko, co mamy wokół siebie. Swoje mieszkanie, miejsce pracy, ubiór, atmosferę wokół – wszystko to jest bardzo ważne w budowaniu piękna i harmonii. Każdy z nas został obdarzony talentami i misją, której nie może za nas wykonać nikt inny, a więc każdy z nas jest wyjątkowy. Masz w sobie moc, tylko musisz ją odkryć!

Ucz się! To pozwala odkrywać siebie i innych

Nie wystarczy ślepo ufać wiedzy. Ważniejsza od niej jest mądrość. To ona pozwala nam umiejętnie korzystać z tego, co ma nam do zaoferowania nauka i profesjonaliści w danych dziedzinach. Mądrość to kierowanie się sumieniem. Zachęcamy do podzielenia się swoją wiedzą, wypływającą z mądrości, dzięki której i my staniemy się bogatsi.

Łącz się! I przekazuj dalej Dobrą Nowinę

Pragniemy wykorzystywać środki masowego przekazu do niesienia treści wartościowych i pełnych miłości. W dobie, gdzie trudno obejść się bez telefonu, czy komputera, uczymy się pokazywać dobro, jako atrakcyjny sposób na życie. Dołącz do nas!

Fundacja Drachma to miejsce dla Ciebie!

Przejdź do bloga