Koniec Wakacji na Języku

///Koniec Wakacji na Języku
Koniec Wakacji na Języku2020-05-23T21:04:45+02:00

Project Description

Koniec Wakacji na Języku – odważysz się na więcej?

W dniach 26 lipca – 1 sierpnia w Diecezjalnym Domie Pielgrzyma w Andrychowie odbędzie się druga edycja Końca Wakacji na Języku. Jest to kurs językowy dla młodzieży w wieku 15 – 25 lat. Zapraszamy młodych ludzi, którzy chcą spędzić wspaniały, wakacyjny tydzień na szlifowaniu angielskiego, uczestniczeniu w ciekawych zajęciach i zabawach z rówieśnikami. Mile widziani są wszyscy młodzi bez względu na poziom angielskiego.

Przełamiesz się, aby przeżyć przygodę?

Koniec Wakacji na Języku wyróżnia się tym, że część warsztatów prowadzona będzie przez Native Speakerów ze Stanów Zjednoczonych. Dzięki nim uczestnicy będą zmuszeni do porozumiewania się po angielsku, szybciej przełamią barierę językową, osłuchają się z językiem i akcentem. Naprawdę – nie trzeba dużo, by nauczyć porozumiewać się w języku obcym bardziej naturalnie, spontanicznie. Nasz obóz pozwala odważyć się rozmawiać po angielsku. Nie trzeba znać wszystkich reguł gramatyki, by czuć się swobodnie w rozmowie. Najważniejsze to przełamać się, nie bać się popełniać błędów. O ile przyjemniejsze mogą być np. podróże za granicę, jeśli nie będziemy się bać rozmawiać z mieszkańcami! 

Co na to nasi wolontariusze?

Marek, jeden z organizatorów i wolontariuszy naszej Fundacji, mówi:

Znam to z doświadczenia. Moja nauka angielskiego polegała na zagłębianiu się w różne czasy, zasady gramatyczne. Mijały lata i gramatykę miałem opanowaną, ale rozmawiać praktycznie nie umiałem. Miałem duże obawy, długo zastanawiałem się, jak poprawnie gramatycznie ułożyć dane zdanie. Moja dziewczyna miała niewiele angielskiego w szkole, ale jest bardzo odważna. Podczas naszych dalekich podróży, braki w gramatyce czy słownictwie nie przeszkadzały jej w konwersacjach. Ludzie rozumieli ją lepiej ode mnie! Mi wyraźnie brakowało czegoś takiego jak ten obóz – bodźca, który dodałby pewności w rozmowach w obcym języku.

Przeżyłeś takie wakacje?

Język angielski, to główna, ale nie jedyna rzecz której poświęcony będzie ten obóz. Chcemy postawić też na integrację, by każdy czuł się tu dobrze, swobodnie. To w końcu okres wakacji 🙂 W planie wieczór talentów, karaoke, ognisko, impreza, i wiele innych atrakcji, gier i zabaw dla uczestników.

Co więcej, jako fundacja, która żyje wartościami chrześcijańskimi, chcemy wprowadzić do tego obozu elementy rekolekcji. Podczas obozu, odbywać się będzie cykl konferencji po angielsku. Każdy dzień będziemy zaczynać i kończyć modlitwą.

Koniec Wakacji na Języku to także różnorodne warsztaty, np. muzyczne, taneczne.

Na obozie nie będzie miejsca na nudę! Będzie radośnie i owocnie. Ten kurs językowy to okazja, by zakochać się w języku angielskim, nauczyć posługiwać się nim bez strachu, odkryć lub rozwinąć swoje talenty podczas ciekawych zajęć, pogłębić swoją wiarę i poznać wspaniałych ludzi! 

Brzmi ciekawie? Serdecznie zapraszamy!

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi projektami! 🙂

Ps. Koszt udziału w projekcie wynosi 790 zł od osoby. Jeżeli jednak cena ta jest dla Ciebie zbyt wysoka, koniecznie skontaktuj się z nami! Nie chcemy aby kwestie finansowe były przeszkodą uniemożliwiającą dołączenie do naszego kursu 🙂

Wybierz odpowiedni formularz / Please choose the appropriate form for You:

Formularz zgłoszeniowy dla polskich uczestników
Registration Form for The English Native Speakers

Dokumenty do pobrania

KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA – Koniec Wakacji na Języku 2020

Chcesz dołączyć?/ Masz pytanie?

Napisz: aldona.podzorska@drachma.org.pl

Kom. 606 404 763