W sobotnie popołudnie, 5 lutego, nasi drachmowi Niepokonani, w składzie: Paulina, Gosia, Dorota, Andrzej, Jacek, Marcin, Dawid i Arek, wybrali się na kręgle do Retro Bowling Club. Budynek niestety nie jest do końca dostosowany dla osób na wózkach, ale na szczęście wolontariusze – Paulina, Andrzej i Jacek – pomogli wózkowiczom pokonać kilka schodów i dostać się do środka.

W lokalu są udogodnienia dla osób z niepełnosprawnościami w postaci specjalnej konstrukcji do puszczania kul, jednak Arek kilka razy próbował i nie udawało się posłać kuli w odpowiednim kierunku i sile, więc wolał rzucać sam. Niestety, ekran, na którym wyświetlały się wyniki pechowo zawiódł, przez co Paulina, grająca za Dawida (który ze względu za swoją niepełnosprawność nie mógł rzucać kulą), została „poszkodowana”, gdyż powinna wygrać pierwszą rundę, a przez awarie urządzenia zajęła trzecie miejsce 🙂 W drugiej rozgrywce było już lepiej, ale niestety całej rundy nie udało się rozegrać, ponieważ skończył się czas.

Po wspólnej grze wszyscy usiedli na kanapach i porozmawiali. Atmosfera była przyjemna, fajnie było się spotkać i spędzić miło czas.

Dziękujemy Arkowi za przygotowanie relacji ze wspólnej zabawy, Jackowi i Andrzejowi za transport, a za fotki dziękujemy także Arkowi oraz Marcinowi 🙂