W ostatni piątek, 8 kwietnia, nasi Niepokonani, w składzie: Arek, Wojtek, Marcin, Dorotka, Sebastian i Łukasz, znów się spotkali. Tym razem, aby wspólnie pograć w „gry bez prądu”.

Na początku było kilka partyjek w Jengę – zabawie polegającej na usuwaniu klocków z wieży w taki sposób, by ta jak najdłużej pozostała nieprzewrócona. Trzeba przyznać, że tutaj nie było lepszych i gorszych – każdą rozgrywkę kończyła inna osoba 😉

Później był zamiar zagrania w słynnych Milionerów, jednak ten plan przerwały odwiedziny Ani i Andrzeja Skotnickich, z którymi grupa nie widziała się około dwóch lat. Toteż dalsza część spotkania upłynęła na wspólnych rozmowach, wspominaniu dawnych czasów z wiązanych z naszą Fundacją oraz pomysłów na przyszłość.

Dziękujemy Książnicy Beskidzkiej za udostępnienie miejsca w Bibliotece Integracyjnej oraz wszystkim przybyłym za bardzo miłe wspólne popołudnie 😀😃❤️💚💙 Jak zrobi się cieplej, wracamy ze spotkaniami w plenerze!

Tymczasem, życzymy Wam zdrowych, pogodnych i przede wszystkim spokojnych Świąt Wielkiej Nocy. Niech zmartwychwstały Chrystus wypełni Wasze serca pokojem i radością 🙂