W sobotę, 25 lipca, z naszymi Wolontariuszami, Seniorami i Niepokonanymi, czyli całą gromadą grupy Miłość – podaj dalej, wyruszyliśmy w świat! Naszym celem był Ustroń.

Jakie miejsca odwiedziliśmy?

Na początek – spacer w pięknych okolicznościach przyrody ustrońskiego parku. Wspólne rozmowy, dzielenie się radością. Nie mogło zabraknąć też czasu na fotorelację. Później, chwila wytchnienia nad Wisłą. Tak, to był upalny dzień!

W końcu nadeszła pora na wspólne ognisko… i nie tylko.

Co jeszcze robiliśmy? Gra na gitarze, wspólny śpiew, rozmowy, wymiana doświadczeń. Kochamy te chwile, gdy możemy być razem i wzajemnie obdarowywać się miłością.

Pogawędki są fajne, ale… trochę ruchu też się przyda – wyzwanie #gaszynchallange przyjęte – jego efekty będziecie mogli zobaczyć już niedługo. Było śmiechu!

Jakie zadania jeszcze nas czekały?

Na koniec naszej wspólnej podróży zawitaliśmy jeszcze na Równicę. Podziwialiśmy piękny, górski krajobraz. Niektórzy z nas nawet próbowali zdobyć tę górę pieszo. Udało nam się! Dla naszej wesołej gromadki nawet taka górka potrafi stanowić nie lada wyzwanie

Wreszcie, po długim dniu, przyszedł czas na powrót do domu. Całą grupą – zadowoleni i pełni radości bezpiecznie wróciliśmy z wycieczki.

Zapraszamy już na kolejne spotkanie towarzyskie, do Drachmy 7 sierpnia 2020.

Miłość – podaj dalej! to coś więcej niż grupa ludzi.