Nasze działania opieramy o 7 kolorów tęczy, którym odpowiadają różne obszary naszego życia. Jest to związane z ruchem Focolare. Fioletowy odpowiada za jedność i właśnie ją chcemy realizować poprzez kanały w mediach, przez które do Was docieramy.

Jak możesz być z nami w łączności?

  1. Zachęcamy Cię do śledzenia naszej strony, gdzie zawsze znajdziesz aktualne informacje.
  2. Różnych ciekawostek i tego, co teraz się u nas dzieje dowiesz się klikając Lubię to! na naszym profilu na Facebooku
  3. Poznać nas bliżej możesz też dzięki naszemu koncie na Instagramie
  4. Jeśli chcesz zobaczyć, jak wyglądamy i co robimy, możesz też śledzić nasz kanał na You Toube (jeśli aktualnie nie możesz z nami być :D)
  5. Z pewnością nic nie ominie Cię, jeśli zapiszesz się na nasz newsletter, w którym znajdziesz nie tylko świeże wiadomości, ale także garść przydatnych dodatków pośrednio i bezpośrednio związanych z naszym działaniem. Zapisz się już teraz! 🙂
  6. Zapraszamy Cię też na nasz blog, gdzie możesz poczytać o ludziach, ich pasjach, wierze i o Kościele. Twórz go z nami! Jeśli lubisz pisać lub nie lubisz, ale chcesz o czymś opowiedzieć, napisz do nas 😀

Zobacz nasz aktualny projekt Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

KOORDYNATORZY

Roksana Kubica – Ukończyła studia magisterskie na kierunku Filologia Polska ze specjalnością medialną z podstawami dziennikarstwa. Pracuje w Drachmie od 2018 roku. W Fundacji odpowiedzialna za funkcjonowanie strony oraz działanie mediów społecznościowych.

Wojciech Gil – wieloletni Wolontariusz Fundacji. Zajmuje się pilnowaniem tego, aby na stronie wszystko działało w jak najlepszym porządku. Spec od spraw technicznych – zawsze znajdzie rozwiązanie sytuacji.

KONTAKT

Jeśli masz pytania, dotyczące naszych mediów społecznościowych, newslettera, czy bloga, wejdź na formularz kontaktowy i wybierz kategorię Media – Łącz się! lub zadzwoń na nasz numer 606 404 763.