Project Description

W Focolare kolor zielony oznacza zdrowie. Jest to szeroko pojęte określenie, ale my, w Boskim Zapiecku, chcemy skupić się na jego aspekcie kulinarnym. Ta część projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga, to dobra okazja do tego, by zobaczyć, że przyrządzanie jedzenia to nie strata czasu, a wspaniała przygoda, którą doceni nie tylko nasze ciało, ale przede wszystkim – nasz Duch.

Co znajdziesz w tej grupie?

Zobaczysz, co to jest kuchnia i jak można ją zrozumieć w inny sposób. Poznasz różne smaki i sprawdzisz, jak można się nimi bawić. Dowiesz się, jak łączyć produkty. Oprócz tego poszerzysz swoją wiedzę na temat tradycyjnych i świątecznych potraw oraz nauczysz się “promocyjnego” sezonowego gotowania 🙂

Gdzie możesz do nas dołączyć?

Już w sierpniu ruszamy z warsztatami, które otworzą przed Tobą zupełnie inny świat postrzegania i smakowania potraw. Na naszej facebookowej grupie Boski Zapiecek będziesz z nami na bieżąco.

Zobacz nasz kolorowy filmik:

Poznaj inne grupy działające w ramach projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

KOORDYNATOR

Olimpia HajokMam 37 lat. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci, a zawodowo – kucharką. Zaczęłam gotować i bawić się potrawami, gdy miałam 7 lat. Eksperymentuję z kuchnią tradycyjną, polską, amerykańską, włoską. Korzystam też z kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Takie podejście do potraw zmienia  u mnie całe życie. Myślę, że każdy znajdzie na moich warsztatach coś dla siebie.

KONTAKT

Jeśli czegoś nie wiesz lub masz pytanie do prowadzącej, zachęcamy do przejścia do formularza kontaktowego. Wybierz temat – Warsztaty Kulinarne – Boski Zapiecek lub zadzwoń do Fundacji – 606 404 763