Miłość – podaj dalej!

Strona główna/Portfolio/Dawaj siebie, Trwające/Miłość – podaj dalej!
Miłość – podaj dalej!2020-10-09T13:45:53+02:00

Project Description

W ramach projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga! powstała grupa Miłość – podaj dalej! W ruchu Focolare jest to kolor czerwony. Jej celem jest dzielenie się tym, co sami otrzymaliśmy od Boga. Odkrywanie tego, że zawsze jesteśmy na tyle bogaci, żeby dać drugiemu coś od siebie, jest piękną drogą, do której chcemy Cię zaprosić.

Gdzie możesz do nas dołączyć?

Nasza facebookowa grupa Wolontariusze – Fundacja Drachma gromadzi tych z nas, którzy chcą spędzać miło czas, poznawać nowych, ciekawych ludzi, pomagać, dzielić się swoimi talentami i odkrywać swoją misję w świecie.

Kiedy mamy spotkania?

W każdy pierwszy piątek i trzecią środę miesiąca zapraszamy na towarzyskie spotkania do naszej siedziby od 16:00 do 17:30

Jeśli chcesz spróbować swoich sił w działaniu, to zapraszamy w każdy pierwszy wtorek o 18:00 na spotkanie organizacyjne kolejnych kolonii w międzynarodowym gronie!

Jaki jest program działania?

W każdą pierwszą i trzecią środę miesiąca spotykamy się o 16:00, aby wspólnie spędzić czas. Każdy z nas prowadzi zajęcia według swojego planu – będzie ciekawie 😀 Oprócz tego, w każdą ostatnią sobotę miesiąca wyruszamy na wycieczki w przeróżne miejsca naszego regionu, kraju, świata…

  • Chcesz się rozwijać?
  • Chcesz zdobyć nowe doświadczenie?
  • Chcesz poznać nowych ludzi pełnych pasji?
  • Chcesz działać dla innych?
  • Lubisz pomagać?
  • Masz kreatywne pomysły, a nie wiesz w jaki sposób je zrealizować?
  • Chcesz podzielić się swoimi talentami?
  • Chcesz zdobyć doświadczenie z zakresu wolontariatu?

Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, to to ta grupa jest właśnie dla Ciebie! Zapraszamy!

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, obejrzyj filmik promocyjny:

Zobacz inne działania w ramach projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

KOORDYNATORZY

Wiktoria Rusin –  Z wykształcenia jestem Terapeutą zajęciowym. Działalność charytatywna od zawsze była bliska mojemu sercu. Chęć szerzenia dobra towarzyszyła mi odkąd pamiętam, dlatego cieszę się, że mogę mieć pod swoimi skrzydłami tak wspaniałą drużynę. Nasza grupa to ludzie z pasją, pełni energii i kreatywnych pomysłów, którzy chcą się rozwijać i działać na rzecz drugiego człowieka poprzez sztukę dawania.

Paulina ChwałekJestem wolontariuszką, lecz trafiłam do fundacji całkiem przypadkiem. Jednak poznawszy tylu wspaniałych i wyjątkowych ludzi związanych z Drachmą zostałam na dłużej. Przyciąga mnie tu każdego dnia miła i rodzinna atmosfera, nowe wyzwania i poznawanie siebie na nowo. Nasi podopieczni dają wiele inspiracji i motywacji do działania, uśmiech na ich twarzach dodaje skrzydeł. Dlatego serdecznie zapraszamy do grupy czerwonej miłość – podaj dalej!, bo oprócz miło spędzonego czasu, poznasz tu wiele wartościowych osób.

Jeśli chcesz do nas dołączyć, masz pytania w formularzu kontaktowym wybierz kategorię Wolontariat – Miłość-podaj dalej! lub zadzwoń – 606 404 763

Go to Top