Project Description

Projekt Poznaj Siebie – Poznaj Boga! nie mógłby funkcjonować bez grupy odpowiedzialnej za modlitwę. Kolor żółty w ruchu Focolare właśnie ją oznacza. To nieustanne staranie się być w jedności z Bogiem, a dzięki Temu ufać Mu, kochać Go i przyjmować Jego miłość.

Jak możesz do nas dołączyć?

Aby być na bieżąco, dołącz do naszej grupy na Facebooku Módl się – sPokój ducha. Znajdziesz tam nie tylko informacje o kolejnych spotkaniach, ale także wartościowe treści, mogące pomóc Ci w modlitwie. Przede wszystkim, poznasz ludzi, którzy są zachwyceni Panem Bogiem i chcą Go poznawać.

Zapraszamy Cię w każdą pierwszą środę miesiąca o 18:00 oraz w trzecią środę o 17:00 na spotkanie modlitewne do Drachmy na ul. Reja 18.

Jak wyglądają spotkania modlitewne?

Dzieje Apostolskie pięknie opisują moment zesłania Ducha Świętego na Apostołów. Oni wiedzieli, że Duch ma przyjść, Nie wiedzieli, jak i kiedy to nastąpi. Modlili się. Tak samo my chcemy być przygotowani na każdą formę modlitwy, do jakiej natchnie nas Duch Boży. Nie chcemy Bogu stawiać granic.

Chcemy, żeby na naszych spotkaniach panowała rodzinna atmosfera, żeby każdy czuł, że w tym miejscu i w tym czasie nic nie stoi mu na przeszkodzie, aby spotkać się z Jezusem.

Oto nasza zajawka 🙂

Poznaj Siebie – Poznaj Boga! ma również inne projekty. Sprawdź!

KOORDYNATORZY

Nad grupą żółtą pieczę trzymają 3 osoby:

Sebastian KrańczukCały czas w drodze – gdyż chrześcijaństwo jest drogą. Jestem miłośnikiem sztuki i twórczości – staram się we wszystkim dostrzegać Boży pierwiastek. Lubię być twórczy, bo Bóg jest Stwórcą, a każdy z nas ma Jego cząstki w sobie. W czasach, gdy nie mogliśmy swobodnie wyjść z domów, brałem udział w spotkaniach modlitewnych online w gronie znajomych z Fundacji. Dzięki temu wróciłem do regularnej, codziennej modlitwy. Indywidualne spotkania z Panem Bogiem są niezwykle istotne, ale gdy spędza się go również w gronie innych osób, można Go jeszcze szerzej poznać.

Patrycja Szypuła Jestem zagubioną owieczką, która chwyta się wszystkiego co może chcąc żyć pełnią życia i przysłużyć się innym. Podczas, gdy siedzieliśmy w swoich domach przez prawie 3 miesiące, jedną z niewielu rzeczy, na które czekałam z niecierpliwością było właśnie drachmowe spotkanie modlitewne.

Zawsze cieszę się na możliwość rozmowy z innymi ludźmi, a tym bardziej modlitwy, dlatego bardzo się zaangażowałam w grupie i postanowiłam dać coś od siebie innym, nawet jeśli nigdy wcześniej nie przyszło mi do głowy zajmować się czymś takim…

Jestem w stanie dać ci o wiele więcej, niż możesz sobie wyobrazić (Ef 3, 20)

Wojtek GilZ Drachmą jestem związany od ponad 10 lat, a więc prawie od samego początku. Jestem chrześcijaninem i staram się żyć zgodnie z tym, co mówi Bóg na kartach Pisma Świętego. W grupie żółtej jestem jedną z osób odpowiedzialnych za spotkania modlitewne, na które pragnę Cię serdecznie zaprosić.

KONTAKT

Jeśli chcesz o coś zapytać, czegoś się dowiedzieć, wejdź na nasz formularz kontaktowy i wybierz kategorię Spotkania modlitewne – sPokój Ducha, następnie wyślij wiadomość. Możesz też zadzwonić pod numer 606 404 763