Project Description

Realizacja projektu została zakończona.

Jest taki kolor, który nazywa się indygo. To niebieski wpadający w fiolet. W ruchu Focolare oznacza on mądrość. W projekcie Poznaj Siebie – Poznaj Boga jest za niego odpowiedzialna grupa GodKnow. Skąd ta nazwa? Właśnie stąd, że prawdziwą mądrość może dać tylko Bóg i to On wie wszystko. Od Niego chcemy się uczyć życia i łączyć mądrość z wiedzą.

Co znajdziesz w tej grupie?

Jeśli przyjmiemy, że początkiem wszystkiego jest Bóg czyli miłość, to nauka i poznawanie siebie, drugiego człowieka i świata staje się czymś bardzo ważnym. Uczymy się po to, aby lepiej kochać. W naszej grupie będziesz miał możliwość uczestniczenia w warsztatach rozwojowych, związanych m.in. ze skutecznym planowaniem, czy odkrywaniem swojej misji w życiu. Będziesz mógł zagłębić się w relacje międzyludzkie oraz poznać metody Naturalnego Planowania Rodziny. To tylko niektóre z naszych propozycji.

Będziesz mógł podzielić się wartościowymi filmami, książkami oraz swoją wiedzą lub wątpliwościami. Znajdziesz ludzi, którzy nie oceniają, a starają się zrozumieć i pomóc w rozwiązaniu problemów.

Jak możesz być na bieżąco?

Zapisz się do facebookowej grupy GodKnow – Rozwijaj Się!, a będziesz wiedział, kiedy zaczynają się każde warsztaty.

Zobacz, o czym jeszcze będziemy mówić:

Sprawdź inne grupy w projekcie Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

KOORDYNATORZY

Aldona Podżorska – szefowa naszego biura i osoba, która potrafi zmotywować do działania. O projekcie mówi:

GodKnow to grupa osób, którzy chcieliby rozwijać swój umysł, którzy mają potrzebę wiedzieć więcej o sobie i otaczającym ich świecie. Pan Bóg dał nam umysł, byśmy mądrze z niego korzystali i rozwijali na Jego chwałę. Działamy w myśl, że poznanie siebie i świata pozwala na odkrycie również Boga. Nie możemy zakopywać swoich talentów. Konieczne jest mądrze je odkrywać i działać!

Zapraszamy do wartościowej grupy w której znajdziesz warsztaty rozwojowe, motywujące do działania i pracy nad sobą, by być bardziej efektywnym, by wprowadzić dobre nawyki.

KONTAKT

Jeśli masz pytania, dotyczące tematyki warsztatów, skontaktuj się z nami. Wejdź na formularz kontaktowy i wybierz kategorię Rozwój – GodKnow lub zadzwoń do fundacji na nr 606 404 763.