Project Description

Kolor zielony, w ruchu Focolare, odpowiada m.in. za życie fizyczne i zdrowie. W ramach projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga! nie zapominamy o tym, że ciało to świątynia Ducha Świętego i dbanie o nie nie tylko daje korzyści, ale przynosi radość nam i Bogu.

Czym jest zumba?

Zumba to połączenie fitnessu i tańca. A ZumBoscy to dodatkowo połączenie radości, energii, uśmiechu i oderwania się od codziennej bieganiny i trosk!

Pan Bóg po to stworzył nam ciało i mięśnie, żebyśmy ich używali właściwie. A kiedy ich używanie sprawia nam więcej radości niż wysiłku, wtedy korzyści są podwójne.

Kiedy możesz do nas dołączyć?

Jeśli tylko chcesz poświęcić godzinkę po to, żeby naładować się uśmiechem i pozytywną energią jeszcze na dłuuugi czas, to dołącz do nas koniecznie! I pamiętaj, że jak powiedział św. Augustyn: „naucz się człowieku tańczyć, bo inaczej aniołowie w niebie nie będą wiedzieć, co z tobą zrobić!”

Zapraszamy Cię w każdy wtorek o 19:30 do Fundacji Drachma na ul Reja 18. Nie mamy dużo miejsca, dlatego daj znać wcześniej, że będziesz.

Zobacz zapowiedź. Jest naprawdę świetna!

Poznaj Siebie – Poznaj Boga to także inne projekty. Sprawdź je teraz!

KOORDYNATOR

Joanna Wiktorw Zumbie jestem zakochana od 6 lat, a instruktorem jestem dopiero 1,5 roku.  Największą satysfakcję w prowadzeniu zajęć daje mi każdy uśmiech wywołany na twarzy choćby jednego uczestnika. I to jest też głównym celem zajęć: żeby każdy wyszedł z nich choć odrobinę szczęśliwszy.

KONTAKT

W razie pytań związanych z zumbą zapraszamy do kontaktu z koordynatorką Asią. Przejdź na formularz kontaktowy i wybierz temat – Zumba ZumBoscy lub zadzwoń do Fundacji – 606 404 763