Project Description

Kolor zielony w ruchu Focolare oznacza szeroko pojęte zdrowie. Człowiek nie może w pełni zdrowo cieszyć się życiem, gdy nie realizuje swoich pasji, będąc w ruchu, ciągle poznając i starając się zrozumieć świat. Życie PodRóżami to część projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga!, który ma obudzić w każdym człowieku nie tyle chęć wyruszenia w świat, co w głąb siebie, aby żyć pełnią.

Jak możesz dołączyć?

Zapraszamy Cię na Facebooka na grupę Życie PodRóżami. Marek i Ewelina, którzy ją prowadzą podzielą się z Tobą swoją pasją i wiedzą na temat szeroko rozumianej podróży. Znajdziesz w niej chętnych na szalone wypady i być może odkryjesz swoją pasję 😀

Co będzie działo się w tej grupie?

Oprócz tego, że poznasz jednych z najbardziej szalonych ludzi na świecie, dowiesz się wiele na temat pięknych miejsc na naszej ziemi. Przeczytasz i posłuchasz o kulisach podróżowania stopem, dostaniesz wskazówki i zobaczysz, jak można żyć pełnią i poznawać siebie podczas trudów wędrówki. A to nie wszystko, co Cię czeka!

Zobacz zabawny trailer, zrobiony przez naszych prowadzących, który ukazuje sedno podróżowania z Bogiem 😀

Sprawdź inne działania w ramach projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

KOORDYNATORZY

Ewelina Listwan i Marek Wdowiak – Jesteśmy parą. Połączył nas taniec, ale okazało się że łączy nas dużo więcej – przede wszystkim, pasja podróżowania. Jedną z pierwszych naszych wspólnych podróży był wyścig autostopowy z Krakowa do Barcelony. Zakochaliśmy się w tym sposobie podróżowania (i w sobie 😂), w którym można przemierzać setki kilometrów, odkrywając mało znane miejsca, poznając miejscowych i spać nie wiadomo gdzie, a wszystko to za darmo 😉. Podróżujemy również bardziej klasycznymi metodami: autem, pociągiem, samolotem. Ważne, że każda z podróży tworzy niezapomniane przeżycia i jest wspaniałą przygodą.

KONTAKT

Jeśli masz pytania, dotyczące działania grupy lub zamieszczanych na niej treści, wejdź na nasz Formularz kontaktowy i wybierz Kategorię Blog Podróżniczy – Życie PodRóżami lub zadzwoń do fundacji pod numer 606 404 763.