Niecodzienne show na płycie DVD!

CHCEMY WYDAĆ PŁYTĘ ZE SPEKTAKLEM PT. PLAGI TEATRU TAŃCA SZOFAR 🙂 i wierzymy mocno w to, że taka Sztuka jest potrzebna światu!

Plagi to widowisko warte obejrzenia. Chcemy stworzyć możliwość powrotu do przeżyć, jakie zapewnia. Wpłat można dokonywać na

ZRZUTKA.PL

Koszt wydawniczy pojedynczego egzemplarza płyty to około dwunastu złotych. Na początek będzie to 150 sztuk. Chcemy, aby płyta miała profesjonalną oprawę, jak na Bożą, dobrą sztukę przystało.

Zachęcamy i zapraszamy Was do wsparcia tego dzieła. Płytę ze spektaklem pt. Plagi będzie można kupić w sklepie Fundacji Drachma. Naszym celem jest to, aby znajdowały się w nim wartościowe produkty, ubogacające codzienne życie. Środki ze sprzedaży będą wspierały nasze działania.

Jaki prezent możecie sobie wybrać?

  • 20-49 zł – kubek z logo Drachmy i podziękowanie
  • 50-99 zł – zestaw trzech autorskich grafik w formie pdf, gotowych do wydruku lub wysłania w prezencie i podziękowanie
  • 100-149 zł – płyta Plagi oraz podziękowanie
  • 150-199 zł – oficjalne zaproszenie na kolejny spektakl i podziękowanie
  • powyżej 200 zł – będziesz wymieniony jako fundator na naszej płycie, otrzymasz też płytę i podziękowanie

Zobaczcie zwiastun spektaklu…

O czym są Plagi?

Swoją premierę miały w czerwcu 2019 roku w Ustroniu, później był kilkakrotnie wystawiany w Bielsku-Białej. Został przyjęty z entuzjazmem, ciesząc się sporym zainteresowaniem.

Nawiązuje do starotestamentalnych plag egipskich. Spektakl ma na celu ukazanie ich w sposób współczesny, metaforyczny. Jego przesłaniem jest uwrażliwienie człowieka na zagrożenia współczesności takie jak: hejt, uzależnienie od używania telefonów komórkowych, odejście od chrześcijańskich wartości. 

To piękne, dramatyczne widowisko, w którym tancerze, opowiadają swoim ciałem niezwykle ważne treści. Profesjonalnie przygotowany układ choreograficzny jest połączony z dynamiczną grą świateł. Szofar stworzył nie tylko pokarm dla duszy, ale także show o wysokiej jakości artystycznej.

Przeczytajcie więcej o Teatrze Tańca Szofar.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć ze spektaklu:

DZIĘKUJEMY WAM!