Zostań wolontariuszem / wolontariuszką
Przekaż 1,5% podatku dla Drachmy
Przekaż darowiznę

 

Wielkie dobro zaczyna się od małych ludzi!

Każdy z nas zostaje codziennie obdarowywany przez naszego Stwórcę. Nigdy nie będziemy na tyle ubodzy, żeby nie mieć czym podzielić się z drugim człowiekiem. Tym właśnie kieruje się Fundacja Drachma.

Co możesz zrobić dziś w 3 sekundy?

Często wystarczy bardzo niewiele, aby na twarzy drugiej osoby pojawił się uśmiech. Miłe Dzień dobry, zrobienie komuś śniadania, uśmiech do sąsiadki, komplement dla kolegi lub koleżanki z pracy, podniesienie czegoś, co komuś upadło. Prawda, że to niewiele? Pan Bóg tak to wymyślił, że kiedy dajemy, wtedy otrzymujemy o wiele więcej i to naprawdę działa.

Jak możesz pomóc w Fundacji Drachma?

U nas możesz wykorzystać wiele takich 3-sekundowych sytuacji 🙂 Oprócz tego, możesz zaangażować się w wiele innych akcji. Takich, które nie wymagają poświęcenia dużo czasu i takich, kiedy ten czas będziesz mógł ofiarować, współtworząc konkretne dzieło.

Kiedy nie masz za wiele czasu?

Jeśli jesteś osobą zapracowaną i zaangażowaną w działania w innym miejscu, a mimo tego chcesz nas wesprzeć, proponujemy Ci proste rozwiązanie – pamiętaj o nas przy corocznym wypełnianiu zeznania podatkowego. Twój 1% może nam pomóc w wielu dziełach. Zobacz szczegóły.

Jeśli masz do dyspozycji więcej środków, możesz bezpośrednio przekazać nam darowiznę. To Ty decydujesz o tym, jaką kwotą chcesz nas wesprzeć i na co ją przeznaczysz. Jeśli nam zostawisz tę decyzję, gwarantujemy, że przeznaczymy je na piękne cele 🙂 Jeśli chcesz, możesz dostać wiadomość zwrotną z informacją, jakie dzieło wspomogły Twoje pieniądze. Sprawdź, jak to działa.

Chcesz zaangażować się osobiście?

Jeśli dysponujesz wolnym czasem – to wspaniale! Zostań Wolontariuszem Fundacji Drachma! Czekamy na Ciebie. Nie musisz wiedzieć, co dokładnie chcesz robić. Wystarczą Twoje chęci i pozytywne nastawienie. Cieszymy się, że myślisz o tym, aby do nas dołączyć! Znajdziesz u nas wiele obszarów, w których będziesz mógł się rozwijać, a jednocześnie pomagać. Czy nie jest to idealne połączenie? Zobacz więcej info.

Chcesz zaangażować się bardziej mimo braku czasu?

Jak możesz nam pomóc i stać się naszym członkiem na cały rok? Możesz zostać Przyjacielem Drachmy i regularnie wspierać nas określoną przez siebie kwotą. Jako osoba, która chce uczestniczyć w życiu fundacji, będziesz miał stały dostęp do informacji, co u nas słychać i jeśli będziesz chciał, będziesz mógł bywać na naszych wydarzeniach bez opłat. Sprawdź więcej szczegółów.  

Jak widzisz, pole manewru jest nieograniczone. Wybierz to, co odpowiada Ci najbardziej! A zanim to zrobisz, wpadnij do nas na pyszną kawę 😀

Zachęcamy Cię także do zapoznania się z naszymi projektami!