O blogu2020-09-29T15:15:58+02:00

P1100289Nasz blog Twoim miejscem!

Czegoś szukasz? Znalazłeś coś i chcesz się tym podzielić? Zobacz, że Fundacja Drachma ma blog, w którym możesz pokazać i rozwinąć siebie, a także pomóc innym.

Chcesz otrzymać więcej? Dawaj siebie!

Nasz blog to miejsce, gdzie możesz podzielić się swoimi przemyśleniami, odkryciami i pasjami. Możesz pokazać innym swoją historię lub zachęcić do dołączenia do Twojego szalonego projektu. 

Znasz sposób na szczęście? Promieniuj!

Jesteśmy chrześcijańską fundacją, ale nie jesteśmy zamknięci tylko na ludzi, którzy wierzą w Boga. Jesteśmy zainteresowani każdym i każdy jest u nas mile widziany. U nas znajdziesz ciepło, zrozumienie, dobre słowo i pomoc. Nie bój się! Czekamy właśnie na Ciebie. Jeśli jednak Bóg jest Ci bliski i chcesz pisać właśnie o Nim – to Twoje miejsce! 

Chcesz zmieniać świat? Módl się!

Jako ludzie wiary pragniemy zaszczepiać w innych miłość do Boga. Wierzysz? To wspaniale! Nie po drodze Ci z wiarą? Nic nie szkodzi. Często koleje życia sprawiają, że oddalamy się od Niego i przestajemy Mu wierzyć. Jesteśmy po to, aby odpowiadać na wasze pytania i swoim życiem pokazywać, że modlitwa może zmieniać nie tylko nasze życia, ale losy innych ludzi. Chcesz dać świadectwo działania modlitwy w Twoim życiu? Możesz to zrobić przez bloga Fundacji Drachma.

Jaka jest recepta na smutek? Żyj pełnią!

Nie możemy kochać innych, jeśli nie kochamy siebie. Każdy z nas został cudownie stworzony i jest ukochanym dzieckiem Boga. Nasz Ojciec patrzy na nas oczami przepełnionymi miłością, dlatego tak ważne jest, abyśmy zaakceptowali to, czego nie możemy zmienić i popatrzyli na siebie Jego oczami. Kiedy przyjmiemy Jego miłość, wtedy będziemy potrafili obdarzyć nią wszystkich wokoło i żyć takim życiem, jakie On dla nas zaplanował. Żyjesz pełnią? Pokaż to na naszym blogu!

Chcesz odkryć swoje bogactwo? Twórz!

Tworzenie to szeroko rozumiany aspekt ludzkiego życia. Tworzymy dzieła, budynki, wydarzenia, ale też wszystko, co mamy wokół siebie. Swoje mieszkanie, miejsce pracy, ubiór, atmosferę wokół – wszystko to jest bardzo ważne w budowaniu piękna i harmonii. Każdy z nas został obdarzony talentami i misją, której nie może za nas wykonać nikt inny, a więc każdy z nas jest wyjątkowy. Masz w sobie moc, tylko musisz ją odkryć! Blog Fundacji Drachma to miejsce na dzielenie się swoimi pasjami! Jaka jest Twoja?

Chcesz poznać siebie i innych? Ucz się!

Nie wystarczy ślepo ufać wiedzy. Ważniejsza od niej jest mądrość. To ona pozwala nam umiejętnie korzystać z tego, co ma nam do zaoferowania nauka i profesjonaliści w danych dziedzinach. Mądrość to kierowanie się sumieniem. Zachęcamy do podzielenia się swoją wiedzą, wypływającą z mądrości, dzięki której i my staniemy się bogatsi.

Łącz się! I przekazuj dalej Dobrą Nowinę

Pragniemy wykorzystywać środki masowego przekazu do niesienia treści wartościowych i pełnych miłości. W dobie, gdzie trudno obejść się bez telefonu, czy komputera, uczymy się pokazywać dobro, jako atrakcyjny sposób na życie. Chcesz robić to samo? Dołącz do nas!

Blog Fundacji Drachma to miejsce dla Ciebie – skontaktuj się z nami już teraz! Zobacz, co robimy na stronie z naszymi projektami!

Przejdź do bloga
Przejdź do góry