Nasza misja / cele
Nasz zespół
Nasze logo
Kontakt

 

Jacy jesteśmy?

Fundacja Drachma to tętniące życiem miejsce, które nie ogranicza się tylko do murów. Jesteśmy po to, aby wypełniać serca radością i nadzieją, a czerpiemy z niewyczerpanego źródła, jakim jest Bóg. Znajdziesz tu ludzi z pasją, wyjątkowe wydarzenia i duchowe wartości. Sprawdź nasze projekty!

Szukasz miejsca dla siebie?

Zastanawiasz się nad miejscem, w którym możesz poznać ciekawych ludzi? Chcesz zostać wolontariuszem? A może chcesz bardziej poznać swoje wnętrze i swoje talenty? Szukasz Boga? Zastanawiasz się, gdzie można Go znaleźć. Masz wiele pytań, dotyczących wiary i współczesnego świata? 

Nie jesteś sam, a u nas na pewno znajdziesz ludzi i przestrzeń do rozmowy, do podzielenia się swoimi przeżyciami, odczuciami. Będziesz mógł otrzymać pomoc, ale też dać ją innym. Nie myśl, że nie masz nic do zaoferowania drugiemu. Masz siebie, a to więcej niż myślisz!

Chcesz nas poznać?

Fundacja Drachma powstała, aby dać miejsce do rozwoju i odkrywania siebie. Jednym z jej celów było zgromadzenie ludzi różnej sprawności i różnego wieku, aby pokazać, że wobec Boga wszyscy są równi i mają taką samą, wyjątkową wartość. Są to założenia duchowości jedności w ruchu Focolare. Drachma powstała właśnie w oparciu o nie. Chcesz dowiedzieć się więcej o tym ruchu i o naszych założeniach? Przejdź do zakładki Nasza misja / cele.

Trochę o nas mówi już samo logo. Tak! Uważamy, że jest super! Jeśli się przyjrzysz dokładnie, zobaczysz coś więcej niż kolorowe literki i kwiatek. Tam jest ukryta cała głębia znaczeń, a przede wszystkim, są tam symbole naszej misji i Tego, Który nas posyła i Którego kochamy z całych sił. Widzisz już? Jeśli jesteś ciekaw, co się tam kryje i skąd wziął się taki pomysł zajrzyj do zakładki Nasze logo.

Czym by było miejsce bez ludzi? Pustą przestrzenią bez życia. Dlatego staramy się dbać o to, aby już od progu czuć było ciepłą i rodzinną atmosferę. Każdy u nas jest mile widziany. Prezesowi, Ks. Mirkowi bardzo zależy na tym, aby dla wszystkich być jak chleb i właśnie tak chcemy siebie dawać innym. A kim jesteśmy, co lubimy i czym się tu zajmujemy przeczytasz w zakładce Nasz zespół.

Teraz już coś o nas wiesz! Chociaż zapewniamy Cię, że to nie wszystko. Trochę teorii już za Tobą, a teraz czas na praktykę! W zakładce Kontakt znajdziesz nasz adres, numer telefonu, a także formularz kontaktowy. Jeśli masz pytanie związane z konkretnym tematem – napisz do nas! A jeśli chcesz zobaczyć, jak wygląda Drachma od kuchni – zapraszamy na pyszną kawę lub herbatkę. 🙂

 

Fundacja Drachma czeka na Ciebie!