Ludzie, którzy nas znają wiedzą, że u nas nie można się nudzić. Jeśli tylko masz czas i jesteś otwarty na nowe doświadczenia to nasze zdjęcia pokażą Ci, że możesz się tu wiele nauczyć.

Fundacja Drachma – galeria. Co tu znajdziesz?

Już trochę o nas poczytałeś, a teraz chcesz zobaczyć na własne oczy, jak działamy? Zapraszamy do obejrzenia fotek z różnych spotkań, działań i wyjazdów. Prezentowane zdjęcia pochodzą z wielu lat naszej działalności. Znajdziesz tu udokumentowane projekty sprzed lat, jak i te, które nadal są żywe i aktualne.

Jak znaleźć interesujące zdjęcia w projektach?

To bardzo proste! Na górze strony widoczne są kolorowe kafelki z napisami – odpowiadają one naszym działaniom, o których więcej możesz przeczytać w zakładce Nasze projekty. Każda fotorelacja Fundacji Drachma jest przyporządkowana do odpowiedniego koloru. Przeglądając galerię, możesz zobaczyć wszystkie projekty lub nacisnąć taki kolor, którym się zainteresowałeś. Wtedy na stronie zostaną tylko zdjęcia z projektów o wybranym przez Ciebie kolorze.

Jak szukać galerii wpisując słowa?

Jeśli wiesz, czego szukasz, ale nadal ciężko idzie Ci, możesz nacisnąć prostokąt z napisem WSZYSTKIE i nacisnąć na klawiaturze CTR+F. U góry po prawej stronie wyświetli się małe okno, w którym będziesz mógł wpisać interesującą Cię frazę np. Niepokonani. Po kliknięciu Enter słowo to podkreśli się na żółto i strzałkami góra, dół będziesz mógł szybko znaleźć wszystkie galerie zawierające to słowo.

A co znaczą nasze kolory?

Krótkie przypomnienie! Czerwony to kolor działania. Znajdziesz tu zdjęcia z naszych spotkań, wycieczek i akcji charytatywnych. Pomarańczowy to działania ewangelizacyjne np. Uwierz w Ducha, czy Międzynarodowe Warsztaty Gospel. Żółty to spotkania modlitewne jak Eucharystia. Zielony związany jest ze zdrowiem – piesze wędrówki, warsztaty kulinarne, podróże. Niebieski to kolor artystyczny. W nim znajdziesz zdjęcia z wszelkich działań plastycznych, nauki śpiewu, tańca itd. Zaś indygo odpowiada za naukę, czyli wszelkie korepetycje, zajęcia i obozy językowe oraz warsztaty samodoskonalenia. Fioletowy to kolor komunikacji.

Masz zdjęcia, których my nie mamy?

Wspaniale! Jeśli kiedyś uczestniczyłeś  razem z nami w projekcie, którego tu nie znalazłeś, a masz fajne zdjęcia, napisz do nas! Chętnie ubogacimy galerię Fundacji Drachma, a Ty dasz możliwość innym na obejrzenie ciekawych zdjęć, które mogą przypomnieć im dobrze spędzony czas w naszej Fundacji.