Aldona

Cześć! Jestem Aldona. Jestem pięknym stworzeniem Bożym – kobietą, żoną, matką i kierownikiem biura Drachmy – to chyba w tej kolejności. Moją pasją jest życie, miewam szalone pomysły, które – całe szczęście – czasem nie dochodzą do skutku. Skończyłam dwa kierunki studiów na Politechnice Śląskiej i mogę się tytułować inż. mgr inż ^^ Kocham czytać, śpiewać, tańczyć, wypady górskie, wycieczki, a szczególnie lubię przeżywać to wszystko z innymi. Uczę się gospodarować swoim czasem, patrzeć na życie z uważnością i kochać ludzi tak, jak Jezus to robił. Ciężka to praca.

W Drachmie odpowiadam za to, by wszystko działało, więc w przypadku skarg – zapraszam do mnie – jakoś poradzimy 🙂

e-mail: aldona.podzorska@drachma.org.pl

Roksana

Mam na imię Roksana, co oznacza Promieniejąca 🙂 I taką osobą staram się być. Pogodną, radosną, pomocną, odbijającą blask samego Boga. W Fundacji zajmuję się Komunikacją. Co się pod tym kryje? Troska o stronę, prowadzenie profilów w mediach społecznościowych, promocja i wszystko, co z tym związane. Skończyłam Filologię polską na specjalizacji medialnej z podstawami dziennikarstwa, dlatego też wszelkie teksty w Drachmie przechodzą przez moje ręce 😄 Zaczynam też pracę z serią filmików o Katechizmie Kościoła Katolickiego oraz Dziennikiem duchowym, z którego w przyszłości będziemy mogli wszyscy korzystać 😄
Na co dzień jestem szczęśliwą żoną, pasjonatką gór i natury oraz jedzenia 😄
Kocham życie, miłość i próbowanie wszystkiego, co nowe.

e-mail: roksana.kubica@drachma.org.pl

Asia

Cześć! Jestem Asia 🙂 Pochodzę z Bielska-Białej, tu mieszkam i pracuję. Nie lubię się spóźniać, więc zwykle zdążam na ostatnią chwilę 🙂 W Drachmie jestem od niedawna, ale czuję się tu jak w domu. Zajmuję się tu działaniami wizualno-twórczymi, a także sklepem, który jest nowym projektem Fundacji 🙂 Kocham naturę, ciszę, piękno, długie i głębokie rozmowy, bycie tu i teraz. Poza pracą w Fundacji zajmuję się malarstwem. Skończyłam studia artystyczne na ASP. Moim marzeniem jest…..marzeń mam dużo….ale na pewno żyć z pasją, dla ludzi i z ludźmi.

e-mail: joanna.kaldan@drachma.org.pl

Wiktoria

Jestem energiczną i waleczną kobietą. Wiktoria znaczy Zwycięstwo. Umiłowaną Córką Boga, starszą siostrą, wnuczką.
Kocham naturę, sztukę, literaturę, wycieczki górskie, sport, aktywne życie. Wszędzie mnie pełno. Lubię działalność na rzecz drugiego człowieka. Pomagam z pasją i radością. Skończyłam Administrację z zarządzaniem biurem oraz Terapię zajęciową. Lubię uczyć się nowych rzeczy.

Mam szalone pomysły. Na szczęście są ludzie, którzy sprowadzają mnie na ziemię. Tworzy chaos, ale jest niezastąpiona . Mistrzyni Chaosu to ja, ale to nie znaczy, że nie uczę się organizacji.

Z Fundacją jestem związana już wiele lat. Zaczynałam od bycia podopieczną. Drachma sprawiła, że moje życie nabrało barw. Mam tu pod swoimi skrzydłami grupę Miłość – podaj dalej! czyli kolor czerwony, który gromadzi wszystkich obecnych w tym miejscu. Jest to drużyna ludzi kreatywnych, pomysłowych, pełnych zaangażowania i radości.

Zapoczątkowałam też nowy projekt – Niepokonane Szkoły. Miałam także możliwość opisania swojej historii na blogu.

e-mail: wiktoria.rusin@drachma.org.pl