Teatr Tańca Szofar wraz z Fundacją Drachma zapraszają na spektakl Tożsamość Hioba, który wystawiony zostanie 21 marca 2023 r. o godz. 11:00 i 18:00 w Bielskim Centrum Kultury.

Odwołując się do Biblijnego Hioba, grupa tancerzy podejmie próbę ukazania cierpienia człowieka, w różnych jego aspektach. Poprzez poszczególne sceny pragniemy pokazać osobę, która przeżywa stratę, na poszczególnych etapach swojego życia. Przedstawione historie podpowiadają, że każdy z nas może utożsamiać się z tytułowym Hiobem.

Tancerze teatru, chcą w sposób niekonwencjonalny przedstawić historię Hioba i jego relację z Bogiem. Tym samym podejmą próbę odpowiedzenia na pytanie: czy Pan Bóg wystawił Hioba na próbę? A może ktoś inny?

W przedstawieniu wykorzystane zostaną elementy różnych rodzajów tańca, np. street dance’u oraz tańca współczesnego, a Ciekawe światła i rekwizyty dodadzą sztuce innego wymiaru, a muzyka i stroje wprowadzą widza w niezwykły nastrój całego widowiska.

Spektakl o godz. 11:00 adresowany jest przede wszystkim do uczniów klas 4-8 szkół podstawowych oraz do młodzieży szkół ponadpodstawowych.

Reżyserem i choreografem spektaklu jest Agnieszka Wizner, za oświetlenie odpowiada Radosław Bujok.

W sztuce wystąpią:

Agnieszka Szajter, Elżbieta Lapczyk, Faustyna Wójcik, Gabriela Podosek, Katarzyna Pochopień, Marta Jasny, Róża Goliasz, Anna Więcek, Magdalena Wizner, Maria Wizner, Lila Zaborowska, Rozalia Głowala, Klara Głowala, Zuzanna Leśniak, Agnieszka Jasny, Katarzyna Kupnicka, Faustyna Grodowska i Marta Kopeć.

Rezerwacja biletów:

Wstęp jest wolny, ale ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejszą rezerwację biletów drogą mailową:

teatr.szofar@gmail.com

Zapisy przyjmujemy do wyczerpania biletów!

Zachęcamy również do zameldowania się na stronie wydarzenia na Facebooku 🙂

Serdecznie zapraszamy! 🙂