Uwierz w Ducha!2020-10-09T13:15:19+02:00

Project Description

Realizacja projektu została zakończona.

Fundacja Drachma zaprasza na wyjątkowy wieczór, który może odmienić Twoje życie!

Daj szansę Duchowi!

Twoje życie nie układa się za ciekawie? Jesteś zdania, że trzeba liczyć tylko na siebie? Twierdzisz, że Boga nie ma, a Jezus to tylko wymysł, żeby ludzie mieli w co wierzyć? Przeżywasz ciężki moment? Nikt Cię nie rozumie? TO SPOTKANIE JEST DLA CIEBIE! 

Poznaj Boga!

Tego wieczoru może zmienić się wszystko. Nie wierzysz? Przyjdź. Specjalnie dla Ciebie inne osoby opowiedzą historie o swoim życiu. O momentach, w których Uwierzyli w Ducha, ponieważ sam Bóg wyciągnął do nich rękę!

Kolejne spotkanie dla sztywniaków?!

Ci, którzy naprawdę spotkali Jezusa wiedzą, o co chodzi! 😉 Może wydaje Ci się, że wiara polega tylko na klęczeniu i przez godziny mówieniu tego samego? No to się zdziwisz 😀 Zobaczysz ludzi, którzy z pasją grają i śpiewają dla Boga i ani z wyglądu, ani z zachowania nie są sztywniakami. Zobaczysz i usłyszysz o Bogu, który jest Przyjacielem, pomaga i daje to, czego naprawdę Ci potrzeba!

Zupełnie inne niż wszystkie!

25 maja w Ustroniu poznasz inny świat – radości, uwielbienia, śpiewu i tańca! Poznasz Boga i ludzi, którzy Go spotkali. Zobaczysz na własne oczy jak Jezus odmienia życia! Będziesz mógł skorzystać z modlitwy wstawienniczej, zjeść wyśmienite kanapki, napić się wspaniałej kawy, a na drogę powrotną dostaniesz Słowo od Boga skierowane wprost do Ciebie!

Zapraszamy na Facebooka!

Roksana Adamek

tel. 606 404 763

mail: komunikacja@drachma.org.pl

Przejdź do góry