Nasz kalendarz (teraz bezpłatny!)2024-06-12T22:00:21+02:00

Project Description

Realizacja projektu została zakończona.

Na kartach każdego kalendarza zapisuje się nasza historia. Co roku pragniemy dzielić się z Wami naszymi przeżyciami, pasjami, emocjami i wiarą. 365 dni wypełnionych Bogiem, radością, twórczością i pomysłowością. Ciekawi ludzie, pasje, nieskończona ilość energii do działania! Stajemy się, codziennie od nowa. Każdego roku inaczej. I o tym właśnie chcemy opowiadać za pośrednictwem słowa i obrazu. Dawać Wam to, co mamy najcenniejszego i czego mamy w nadmiarze – miłość, którą obdarza nas Nasz Stwórca.

Każdy kalendarz opowiada o czym innym. Każdy jest otwartą księgą gotową do zapisania przez każdego z nas.

Uwaga! Kalendarz 2022 Tanzania dostępny jest teraz bezpłatnie! Można go odebrać w Siedzibie Fundacji Drachma. W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny: 606 404 763. Nasze biuro jest czynne od wtorku do czwartku w godz. 10 – 16.

Fundacja Drachma to nie tylko biuro, to nie same działania. Aby działać i być obecnym potrzeba ludzi. Ludzi dobrej woli, Ludzi Wielkiego serca. Ludzi oddających swój czas, swoje talenty i umiejętności. Zaangażowanych w niesienie dobra innym.

Z radością oddajemy do Twoich rąk wyjątkowy kalendarz. jest inny niż wszystkie! Dlaczego? Dajemy ci w nim kawałek świata – pokazujemy osoby, które tworzą naszą Fundację. Ludzi, którzy mają otwarte serca. Każdy z nich to inna historia. to młodsi i starsi. To przykłady na to, że w każdym wieku i w każdym położeniu można dawać z siebie i czerpać z tego radość.

Chcemy, aby poznał nas miejscu, w którym aktualnie jesteś. Być może jest ciężko, nie masz czasu. Pragniemy, abyś poznając naszych wolontariuszy zobaczył, że nie ma takich przeciwności, które mogą odłączyć się od Boga i od radości życia.

Być może w tych opisach znajdziesz kawałek siebie? Być może masz talent, którym już dziś możesz posłużyć drugiemu? I sprawić, że nie tylko on, ale ty sam poczujesz się szczęśliwy.

Oprócz naszych wolontariuszy zobaczysz cytaty, które motywują do działania. Może Ciebie też zainspirują? Znajdziesz tu także chwilę uchwycone podczas obozu językowego Koniec Wakacji na Języku 2019. Te klimatyczne fotografie zostały wykonane przez znakomitego artystę – Ryszarda Duławę. Sam kalendarz zaprojektowała nasza stażystka i malarka – Joanna kałdan.

Pamiętaj, że wielkie dobro zaczyna się od mały rzeczy 🙂

Zapraszamy do zakupu nowego kalendarza Fundacji Drachma

Fundacja Drachma – co o nas wiesz?

Dla jednych jeszcze nieznana, dla innych stała się domem. Domem, w którym gospodarzem jest sam Bóg. Idąc za naszym autorytetem, Chiarą Lubich, założycielką ruchu Focolare, pragniemy budować jedność wszędzie tam, gdzie działamy. 

Z wielką radością oddajemy w Wasze ręce ten kalendarz. Powstał po to, aby podzielić się z Wami efektem naszej pracy. Nie boimy się stwierdzenia, że jest to pretekst do tego, abyście nas poznali, zapragnęli działać z nami, a jeszcze bardziej, byście mogli doświadczyć nieskończenie wielkiej miłości naszego wspaniałego Ojca.

Co znajdziecie w kalendarzu?

Pierwsza, z dwóch stron każdego miesiąca, obejmuje kalendarium, cytat Chiary oraz ciekawe zdjęcie ukazujące nas w działaniu. Druga strona zawiera słowo bohatera każdego wydarzenia z krótką refleksją, która może stać się inspiracją dla wielu użytkowników.

Ufamy, że teksty w nim zamieszczone będą dla Was inspiracją i zachętą do realizowania Bożych planów względem Waszego życia. Sam Bóg powiedział przecież do nas:

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie. Jr 29, 11

Jak wygląda kalendarz?

A oto pierwsze, styczniowe strony:

Rozmiary:
Podstawa 30 cm x 18 cm
Kartka 30 cm x 16 cm
Miejsce dla sponsora około 1,5 cm x 30 cm
Cena: 19,00 zł

Dlaczego warto mieć nasz kalendarz?

  • Środki uzyskane z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na działania statutowe Fundacji tj. projekty o charakterze edukacyjnym, artystycznym, wychowawczym i społecznym, ewangelizacyjnym.
  • W ramach współpracy, proponujemy przestrzeń reklamową na podstawie naszego kalendarza, na której zamieszczone będzie logo i podstawowe informacje o firmie.
  • Bardzo atrakcyjny, praktyczny kalendarz biurkowy.

Zobacz pierwszą odsłonę naszego nowego kalendarza 2020!

Przejdź do góry