Twórz!2024-06-12T21:53:21+02:00

Project Description

Realizacja projektu została zakończona.

Kolor niebieski w ruchu Focolare oznacza piękno miłości. Kiedy kochamy, żyjemy pięknie i piękno chcemy też dawać. Grupa Twórz!, która powstała w ramach dużego projektu Poznaj Siebie – Poznaj Boga! ma na celu obudzenie tego piękna w nas samych.

Co znajdziesz w tej grupie?

Odkryj siebie, swoje piękno i talenty, które zostały dane Ci przez Boga. Pozwól sobie na bycie kreatywnym według własnych zasad i możliwości. Ciesz się z bycia twórczym. Inspiruj się działaniem innych. Poznaj niesamowite osobowości. Maluj! Komponuj! Projektuj! Rób to, co serce Ci podpowiada!

Gdzie możesz do nas dołączyć?

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz na Facebooku na grupie Twórz!. Zapraszamy Cię gorąco i… pięknie 🙂

Zobacz nasz trailer, który nastroi Cię do pracy twórczej:

Sprawdź też inne grupy, działające w projekcie Poznaj Siebie – Poznaj Boga!

 
 

 

1wrzesień 2021

Zapraszamy na spektakl Bezprawie. ZOBACZ TRAILER

Kochani! Już za parę dni będziecie mogli zobaczyć kolejny, niecodzienny, zaskakujący i porażająco prawdziwy spektakl “Bezprawie” naszego Teatru Tańca Szofar. Przedstawienie ukazuje jak świat funkcjonowałby, gdyby ludzie nie przestrzegali dekalogu [...]

19luty 2019

Co robimy i kim są Niepokonani (wideo)

Nie wszyscy z Was mieli okazję oglądnąć nasz krótki filmik pokazany na Balu, a zmontowany przez Piotra Jankowskiego, przedstawiający naszych Niepokonanych oraz naszą działalność 🙂 Zapraszamy do oglądania!

KOORDYNATOR

Joanna Kałdan – od maja do listopada 2020 r. stażystka w Drachmie; absolwentka ASP; kocha duże płótna, na których może wyrażać swoją ekspresję, a także małe ikony, w których wymagana jest wielka precyzja.

O grupie Twórz! mówi:

Nasz pomysł to okazja do tego, aby rozbudzić w sobie zdolności kreatywne. Są one w każdym człowieku, tylko niektórzy o nich zapomnieli albo głęboko je zakopali. Bycie twórczym daje radość i wolność. Przekonaj się!

KONTAKT

Masz pytania do Asi lub chcesz dowiedzieć się czegoś związanego z grupą? Wejdź na nasz formularz kontaktowy i wybierz kategorię Warsztat kreatywności – Twórz! lub zadzwoń do fundacji – 606 404 763.

Przejdź do góry