Od 12 stycznia (czyli tydzień później od pierwotnie zaplanowanej daty) Fundacja Drachma zaprasza na trzecią już edycję kursu Przełamywanie Barier z p. Jerzym Kołodziejem. Ta część, podobnie jak poprzednia, odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom Cloud Meetings.

Tematy poszczególnych zajęć:

  • Zasady skutecznego działania
  • Umiejętność rozmawiania
  • Problem, czyli szansa
  • Konkretne przykłady z życia

Kto poprowadzi warsztaty?

Jerzy Kołodziej – ma ponad 30-letnie doświadczenie jako konsultant biznesowy. Posiada nieprzeciętne umiejętności nawiązywania relacji z osobami z różnych poziomów zarządzania, a także praktykę coachingu menedżerskiego. Buduje zespoły, tworzy strategie, rozwija przedsięwzięcia w korporacjach w Polsce i za granicą. 

Termin i forma zajęć

Spotkania online odbędą się w cztery kolejne wtorki: 12, 19, 26 stycznia oraz 2 lutego 2021 o godz. 19:00 poprzez program Zoom Cloud Meetings. Jeśli ktoś nie czuje się pewny w obsłudze tego narzędzia, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika.

Kto może uczestniczyć?

Spotkania dedykowane są w szczególności osobom po poprzednich edycjach warsztatów Przełamywanie barier, ale mogą w nich uczestniczyć też osoby, które wcześniej nie brały udziału w tych zajęciach.

Ile to kosztuje?

Udział w zajęciach jest całkowicie bezpłatny 🙂

Jak się zapisać?

Aby zapisać się na Warsztaty, napisz maila na biuro@drachma,org.pl. Przed pierwszymi zajęciami otrzymasz wiadomość zwrotną z danymi dostępowymi do spotkania online.