Nasz kalendarz

Nasz kalendarz2020-07-14T14:32:30+02:00

Project Description

Na kartach każdego kalendarza zapisuje się nasza historia. Co roku pragniemy dzielić się z Wami naszymi przeżyciami, pasjami, emocjami i wiarą. 365 dni wypełnionych Bogiem, radością, twórczością i pomysłowością. Ciekawi ludzie, pasje, nieskończona ilość energii do działania! Stajemy się, codziennie od nowa. Każdego roku inaczej. I o tym właśnie chcemy opowiadać za pośrednictwem słowa i obrazu. Dawać Wam to, co mamy najcenniejszego i czego mamy w nadmiarze – miłość, którą obdarza nas Nasz Stwórca.

Każdy kalendarz opowiada o czym innym. Każdy jest otwartą księgą gotową do zapisania przez każdego z nas.

Fundacja Drachma – co o nas wiesz?

Dla jednych jeszcze nieznana, dla innych stała się domem. Domem, w którym gospodarzem jest sam Bóg. Idąc za naszym autorytetem, Chiarą Lubich, założycielką ruchu Focolare, pragniemy budować jedność wszędzie tam, gdzie działamy. 

Z wielką radością oddajemy w Wasze ręce ten kalendarz. Powstał po to, aby podzielić się z Wami efektem naszej pracy. Nie boimy się stwierdzenia, że jest to pretekst do tego, abyście nas poznali, zapragnęli działać z nami, a jeszcze bardziej, byście mogli doświadczyć nieskończenie wielkiej miłości naszego wspaniałego Ojca.

Co znajdziecie w kalendarzu?

Pierwsza, z dwóch stron każdego miesiąca, obejmuje kalendarium, cytat Chiary oraz ciekawe zdjęcie ukazujące nas w działaniu. Druga strona zawiera słowo bohatera każdego wydarzenia z krótką refleksją, która może stać się inspiracją dla wielu użytkowników.

Ufamy, że teksty w nim zamieszczone będą dla Was inspiracją i zachętą do realizowania Bożych planów względem Waszego życia. Sam Bóg powiedział przecież do nas:

Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie. Jr 29, 11

Jak wygląda kalendarz?

A oto pierwsze, styczniowe strony:

Rozmiary:
Podstawa 30 cm x 18 cm
Kartka 30 cm x 16 cm
Miejsce dla sponsora około 1,5 cm x 30 cm
Cena: 19,00 zł

Dlaczego warto mieć nasz kalendarz?

  • Środki uzyskane z jego sprzedaży zostaną przeznaczone na działania statutowe Fundacji tj. projekty o charakterze edukacyjnym, artystycznym, wychowawczym i społecznym, ewangelizacyjnym.
  • W ramach współpracy, proponujemy przestrzeń reklamową na podstawie naszego kalendarza, na której zamieszczone będzie logo i podstawowe informacje o firmie.
  • Bardzo atrakcyjny, praktyczny kalendarz biurkowy.